Как это работает?
Поделиться

Heavy Metal Machines

Описание Heavy Metal Machines

Lubujesz się w grach z gatunku MOBA? Nie interesuje Cię linia fabularna i jesteś nastawiony wyłącznie na czystą i pełną akcji rozgrywkę? W takim razie powinieneś pobrać Heavy Metal Machines i dołączyć do postapokaliptycznych starć samochodowych pomiędzy dwiema czteroosobowymi drużynami!

Wybierz najlepsze auto i weź udział w pełnej zadymy i nasyconej akcją rozgrywce, w której każdy gracz kontroluje własny samochód. Obserwuj wydarzenia z lotu ptaka i przejmij kontrolę nad bombą, której doprowadzenie do celu skutkuje wygraną jednej ze stron. W Heavy Metal Machines przeżyjesz doświadczenie podobne do gry w piłkę nożną, tyle że z użyciem samochodów.

Każda z postaci - a właściwie aut - jest wyposażona w szeroki wachlarz unikalnych funkcji, które w innych grach występują jako umiejętności lub czary. To, co jest jednak najważniejsze, to nie pojedyncze zdolności każdej maszyny, a umiejętna współpraca między wszystkimi graczami. Odpowiedni podział ról i zgranie się w czasie mogą okazać się kluczowe dla wyniku gry.

Gracze mogą wypełniać w ramach mechaniki trzy role: transportować bombę do bazy wroga, zająć się eliminacją nieprzyjaciół albo wspierać jednostki sojusznicze prowadzone przez sztuczną inteligencję. Naprawiaj zniszczone konstrukcje i przeszkadzaj rywalom w dotarciu do celu, aż całkowicie przyciśniecie ich do muru i podarujecie śmiercionośną bombę.

Gra Heavy Metal Machines jest dostępna za darmo i wykorzystuje model mikropłatności - te nie decydują jednak o odczuwaniu przyjemności z gry i oferują jedynie zmiany kosmetyczne. Dlatego wystarczy, że pobierzesz klienta, zarejestrujesz się w grze i wsiądziesz za kółko!

Скриншот
Heavy Metal Machines screenshot1 Heavy Metal Machines screenshot2 Heavy Metal Machines screenshot3 Heavy Metal Machines screenshot4 Heavy Metal Machines screenshot5 Heavy Metal Machines screenshot6 Heavy Metal Machines screenshot7 Heavy Metal Machines screenshot8 Heavy Metal Machines screenshot9 Heavy Metal Machines screenshot10
Видео

Heavy Metal Machines требования

  • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • 2.0 GHz Dual core
  • 4 GB
  • NVIDIA GT 710, AMD Radeon R5 240
  • 7 GB
  • 1 Mb/s
Подобные игры
Chat