Nasıl çalışır?
Login
Katılma tarihi: 30.12.2017
Durum: Çevrimdışı

Prize problem

05.02.2018, 19:40
Hi

I generate my bananas for Steam Wallet Card 5 EUR at 01.02.2018, 1:17. Its more than 48 hours and i still dont receive the code.
The support section not working. I send a message to bananatic on facebook and dont get an answer. They dm closed on twitter.

Does anybody know how to reach the bananatic team?
Dürüst2 Sosyal Yardımsever Kaba Trol
RE: Prize problem - 08.02.2018, 00:41
crackokain Newby
Katılma tarihi: 31.01.2018
i have the same problem up up up
Dürüst Sosyal Yardımsever Kaba Trol
RE: Prize problem - 08.02.2018, 17:18
Minny Newby
Katılma tarihi: 16.01.2018
i have the same problem
RE: Prize problem - 09.02.2018, 19:46
Akito Newby
Katılma tarihi: 09.02.2018
Hayirli Aksamlar,

bugün equalyy ile Facebook Supporttan yazistik ve ona söyledigimi burda herkez icin tekrarlayim.
Suan - cok kisi onu aldigindan - 5€ luk Steam Cardlar Stokta yoktur ve ismarlanmistir. Herkezden biraz sabir rica edicem, ama kesinikle ismarladiginiz Card size gönderilicektir.
Anlayışınız için teşekkür ederim

Saygilar
RE: Prize problem - 11.02.2018, 14:26
emre.erdel Newby
Katılma tarihi: 24.01.2018
AkitoHayirli Aksamlar,

bugün equalyy ile Facebook Supporttan yazistik ve ona söyledigimi burda herkez icin tekrarlayim.
Suan - cok kisi onu aldigindan - 5€ luk Steam Cardlar Stokta yoktur ve ismarlanmistir. Herkezden biraz sabir rica edicem, ama kesinikle ismarladiginiz Card size gönderilicektir.

Saygilar
Kardeş, ne zaman gönderilecek? Tahmini bir tarih verebilirsen çok iyi olur.
RE: Prize problem - 11.02.2018, 14:27
crackokain Newby
Katılma tarihi: 31.01.2018
AkitoHayirli Aksamlar,

Saygilar
en azından yüregimize su serptin :)
RE: Prize problem - 13.02.2018, 14:30
emre.erdel Newby
Katılma tarihi: 24.01.2018
Steam Wallet Card 5 EUR halen gelmedi, gelmediği gibi de şimdide yanında 0 muz ve çarpı işareti yazıyor bir fikrin var mı bu konuda acaba??
RE: Prize problem - 13.02.2018, 17:25
Rewards Newby
Katılma tarihi: 25.01.2018
AkitoHayirli Aksamlar,

Saygilar
Hadi Kodlar gelmiyor ve yanında 0 muz ve çarpı işareti yazıyor. Benim 12.02.2018, 16:37 Admin adjustment -5000 muzum dan ne istedin başta vermeseydiniz ya madem :D Zaten aylık prizeyi 1000 e düşürmüssün Arkadaşları davet etmeğe aylık prize koymuşsun adam 0 Referral ile beleşe 1. oluyor anladım hocam :)
Dürüst1 Sosyal Yardımsever Kaba Trol
RE: Prize problem - 18.02.2018, 11:19
Akito Newby
Katılma tarihi: 09.02.2018
Benim Muzlar ile alakam yok, sadece Support ve Forumda sorularla ilgileniyorum. Demek istedigim, bende Muzlari fazlalatmak veya azaltmak icin elimde birsey yok. O soruyu ben Admine iletebilirim, ondan sonra size geri dönebilirim.
Steam Wallet Cardlarin nezaman gelcegini ögrenmeye calisiyorum, ama malesef sizin ne kadar bilginiz varsa, benimde okadar var.

Saygilar
RE: Prize problem - 24.12.2018, 04:27
xShaLax Newby
Katılma tarihi: 06.02.2018
AkitoBenim Muzlar ile alakam yok, sadece Support ve Forumda sorularla ilgileniyorum. Demek istedigim, bende Muzlari fazlalatmak veya azaltmak icin elimde birsey yok. O soruyu ben Admine iletebilirim, ondan sonra size geri dönebilirim.
Steam Wallet Cardlarin nezaman gelcegini ögrenmeye calisiyorum, ama malesef sizin ne kadar bilginiz varsa, benimde okadar var.

Saygilar
te3krar 5€ satın aldım muzla ama kod vermedi gelirse haberim olurmu
Chat